Filmy online za darmo

Udostępnij

Podobno w internecie można znaleźć wszystko, wystarczy tylko odpowiednio dobrze tego poszukać. Odnosi się to również do kinematografii – wachlarz dostępnych filmów i seriali jest nieograniczony. Oglądać je można zarówno na nielegalnych stronach, co nie jest zbyt etyczne lub zdecydować się na płatne i legalne źródła rozrywki.  

Jednym z najpopularniejszych takich serwisów jest https://film.pinbook.plMożna obejrzeć tu mnóstwo filmów i seriali, które zostały wyprodukowane przez sam Netflix i swoją premierę mają właśnie na tym portalu. Należy do nich między innymi program “Giń, 2020!”, podsumowujący wydarzenia minionego roku w sposób satyryczny i lekki. Można obejrzeć tu również uznane i nagradzane produkcje takie, jak serial pod tytułem “Orange is the new Black”, który otrzymał łącznie 54 nominacje konkursowe, spośród których aż połowa z nich zgarnęła wygraną.  

Serwis Netflix wykupuje również licencje na zewnętrzne produkcje, dzięki czemu można oglądać na nim również coraz więcej polskich produkcji. Przykładowo nominowany w ubiegłym roku film Jana Komasy pt. “Boże Ciało” lub kultowy polski serial pt. “Ranczo”.  

Innym legalnym serwisem internetowym służącym do oglądania filmów i seriali jest HBO GO. Jeżeli interesują Cię najnowsze produkcje filmowe i chcesz móc je oglądać do woli również, gdy przestaną być emitowane w kinach, to jest to właśnie portal dla Ciebie. Można znaleźć tu takie ekranizacje, jak wieńczący bardzo popularną sagę “Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie” oraz wojenny film oparty na historiach ataku na Pearl Harbor i opowiadający o późniejszej tytułowej bitwie - “Midway”.   
Można tu obejrzeć także wiele seriali poruszających ważną tematykę: “Czarnobyl” opowiadający o katastrofie z 1986 roku, czy też “Opowieść podręcznej”, pokazująca dystopijną wizję przyszłości, w której kobiety nie mają prawa głosu. 

HBO GO to także miejsce niezwykle przystępne dzieciom. Mogą one obejrzeć tu mnóstwo powszechnie znanych i lubianych filmów i seriali z głębokim przesłaniem takich, jak: “Coco”, “Kraina lodu”, “Naprzód”, czy też “Księga Dżungli”.